გაიცანით ჩვენი “კულინარიის ხელოვნების” პროგრამის კიდევ ერთი მასწავლებელი -მარიამ გერგედავა მთავარი შეფ მზარეული “მასწავლებელი” SOGERES SAS- LADAPT SAFRAN -Valence- საფრანგეთი HACCP -système...
„სასტუმროს მომსახურება“ – კომფორტისა და დახვეწილი მომსახურების ხელოვნება! ამ მოდულში გაეცნობი სასტუმროს ინდუსტრიის სტანდარტებს და საუკეთესო პრაქტიკებს. ისწავლი სტუმრებთან კომუნიკაციის უნარებს, ოთახების მართვას, რეზერვაციების სისტემებს და მომსახურების ხარისხის გაუმჯობესების ტექნიკებს. გაეცნობი დეტალებს, რომლებიც ქმნიან უნიკალურ და დასამახსოვრებელ გამოცდილებას სტუმრებისთვის. შემოუერთდი ჩვენს კურსს და გახდი პროფესიონალი სასტუმროს მომსახურების სფეროში!
„კულინარიის ხელოვნება“ – აღმოაჩინე გემოების სამყარო! ამ მოდულში გაეცნობი კულინარიის საფუძვლებს და თანამედროვე ტენდენციებს. ისწავლი ინგრედიენტების სწორად შერჩევას, კერძების მომზადების ტექნიკებს და ესთეტიკურ გაფორმებას. გემოების ჰარმონიის შეგრძნება და კრეატიული ექსპერიმენტები გახდება შენი ყოველდღიურობის ნაწილი. შემოუერთდი ჩვენს კურსს და დაიპყარი კულინარიის ხელოვნება!
Front-End დეველოპმენტი– შექმენი თანამედროვე და ინტერაქტიული ვებგვერდები! ამ მოდულში შეისწავლი ვებდიზაინისა და პროგრამირების ძირითად პრინციპებს, მათ შორის HTML, CSS და JavaScript-ს. გაეცნობი პოპულარულ ფრემვორქებს, როგორებიცაა React და Vue.js, რათა შექმნა დინამიკური და მომხმარებელზე ორიენტირებული ინტერფეისები. ასევე, ისწავლი ვებგვერდების რესპონსიულად და ოპტიმიზებულად აწყობას, რაც მათ ყველა მოწყობილობაზე იდეალურად გახდის. შემოუერთდი ჩვენს კურსს და დაიწყე კარიერა ფრონტ-ენდ დეველოპმენტის სფეროში!
”მარტივი მარკეტინგული საქმიანობა და გაყიდვები” – მოდულის ფარგლებში, “სასტუმრო მომსახურების” სტუდენტებმა მოამზადეს პრეზენტაციები: WEA-ს; მათი მომავალი სასტუმროების შესახებ. მასწავლებელი – ესმა მდინარაძე #WEA “Simple...
დაპირებული “ტოლმის მასტერკლასი” შეფ – თამუნია მექერიშვილისგან! 1 აპრილი15:00 #wea The promised “Tolmi Masterclass” from Chef Tamunia Mekerishvili! April 1 15:00
WEA აკადემია მადლობას უხდის შეფ თამუნა მექერიშვილს სტუმრობისთვის ასევე მადლობა WEA-ს სტუდენტებს #ვეაჩვენისახლია #წინსაინტერესომასტერკლასიგველოდება https://weaedu.ge/wp-content/uploads/2025/03/ScreenRecording_03-20-2025-21-23-51_1.mp4